
Apple A2251 Intel Itanium 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02DQ89QML7H |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Model Number | A2251 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2251 Intel Itanium 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02DQ89QML7H |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Model Number | A2251 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | C02DQ89QML7H |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Model Number | A2251 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition











