Apple A2275__iphone Se (2 Gen) 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | DX3FT1G5PLJY |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356842116638649 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Apple A2275__iphone Se (2 Gen) 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | DX3FT1G5PLJY |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356842116638649 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2275__IPHONE SE (2 GEN) |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | DX3FT1G5PLJY |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356842116638649 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











