Apple A2289 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2289 |
| Serial# | FVFD63QLP3Y1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $279.00
-65%$279.00
$97.65Apple A2289 Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2289 |
| Serial# | FVFD63QLP3Y1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2289 |
| Serial# | FVFD63QLP3Y1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











