Apple A2296__iphone Se (2 Gen) 64 Gb Black Smart Phone
| Serial# | FFNDHYK2PLJQ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 35 677811 686551 1 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2296__IPHONE SE (2 GEN) |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2296__iphone Se (2 Gen) 64 Gb Black Smart Phone
| Serial# | FFNDHYK2PLJQ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 35 677811 686551 1 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2296__IPHONE SE (2 GEN) |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FFNDHYK2PLJQ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 35 677811 686551 1 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2296__IPHONE SE (2 GEN) |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition











