Apple A2337 Apple M1 12 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFFNTWVQ6L4 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2337 Apple M1 12 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFFNTWVQ6L4 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFFNTWVQ6L4 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











