Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | HRTJ4LQQMQ6L |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | HRTJ4LQQMQ6L |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | HRTJ4LQQMQ6L |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











