
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FBFGCCQBQ6LC |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2337 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
$254.99
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Pink Laptop—
$254.99
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FBFGCCQBQ6LC |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2337 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FBFGCCQBQ6LC |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2337 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |











