
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVHFM75PQ6L4 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$269.99
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$269.99
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVHFM75PQ6L4 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2337 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVHFM75PQ6L4 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











