
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFGNDBBQ6L7 |
| Model Number | A2337 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $274.99
-65%$274.99
$96.25Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFGNDBBQ6L7 |
| Model Number | A2337 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | FVFGNDBBQ6L7 |
| Model Number | A2337 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition











