
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTK2ACW1WFV |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTK2ACW1WFV |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | HRTK2ACW1WFV |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |











