
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFH354HQ6LR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFH354HQ6LR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFH354HQ6LR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |











