
Apple A2337 Apple M2 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFL6GRY1WFV |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $364.99
-65%$364.99
$127.75Apple A2337 Apple M2 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFL6GRY1WFV |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FVFL6GRY1WFV |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2337 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











