
Apple A2338 Amd A4 16 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | FVFFG81MQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $259.99
-65%$259.99
$91.00Apple A2338 Amd A4 16 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | FVFFG81MQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2338 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | FVFFG81MQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











