
Apple A2338 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFHW16CQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $549.99
-65%$549.99
$192.50Apple A2338 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFHW16CQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | FVFHW16CQ05D |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











