
Apple A2341__iphone 12 Pro 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 35740916463111 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Serial# | DNPFW3Q10D83 |
| Model Number | A2341__IPHONE 12 PRO |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $304.99
-65%$304.99
$106.75Apple A2341__iphone 12 Pro 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 35740916463111 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Serial# | DNPFW3Q10D83 |
| Model Number | A2341__IPHONE 12 PRO |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 35740916463111 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Serial# | DNPFW3Q10D83 |
| Model Number | A2341__IPHONE 12 PRO |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition











