
Apple A2342__iphone 12 Pro Max 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | F2LG6V790D3Y |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352117350631467 |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$194.99
Apple A2342__iphone 12 Pro Max 128 Gb Black Smart Phone—
$194.99
Apple A2342__iphone 12 Pro Max 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | F2LG6V790D3Y |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352117350631467 |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | F2LG6V790D3Y |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 352117350631467 |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











