
Apple A2342__iphone 12 Pro Max 128 Gb Silver Smart Phone
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G0NFV0XT0D3Y |
| IMEI# | 351330885657003 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $329.99
-65%$329.99
$115.50Apple A2342__iphone 12 Pro Max 128 Gb Silver Smart Phone
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G0NFV0XT0D3Y |
| IMEI# | 351330885657003 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2342__IPHONE 12 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G0NFV0XT0D3Y |
| IMEI# | 351330885657003 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











