
Apple A2436__ipad Pro 6th Gen Black Tablet
| Serial# | HT4Y41J1Q1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Charger | Charger |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $384.99
-65%$384.99
$134.75Apple A2436__ipad Pro 6th Gen Black Tablet
| Serial# | HT4Y41J1Q1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Charger | Charger |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | HT4Y41J1Q1 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2436__IPAD PRO 6TH GEN |
| Charger | Charger |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











