
Apple A2442 Apple M1 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2442 |
| Serial# | C2743V4VQ9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $639.99
-65%$639.99
$224.00Apple A2442 Apple M1 Pro 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2442 |
| Serial# | C2743V4VQ9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Model Number | A2442 |
| Serial# | C2743V4VQ9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











