
Apple A2482 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | LL4V6NLKH6 |
| Model Number | A2482 |
| IMEI# | 355170193319508 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2482 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | LL4V6NLKH6 |
| Model Number | A2482 |
| IMEI# | 355170193319508 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | LL4V6NLKH6 |
| Model Number | A2482 |
| IMEI# | 355170193319508 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











