
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355163566521875 |
| Serial# | F93YNW9HX4 |
| Carrier | TFW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355163566521875 |
| Serial# | F93YNW9HX4 |
| Carrier | TFW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355163566521875 |
| Serial# | F93YNW9HX4 |
| Carrier | TFW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











