
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350106544589238 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | K617JRFH3D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 350106544589238 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | K617JRFH3D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 350106544589238 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | K617JRFH3D |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











