
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352328620015635 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | M6NC45P6H4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352328620015635 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | M6NC45P6H4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352328620015635 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | M6NC45P6H4 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











