
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357573492862862 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | H0Q3XXGGYV |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357573492862862 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | H0Q3XXGGYV |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357573492862862 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | H0Q3XXGGYV |
Condition
Very Good, pre-owned condition











