
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | HQMDJMCQMQ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 35 232862 551466 5 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | HQMDJMCQMQ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 35 232862 551466 5 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | HQMDJMCQMQ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 35 232862 551466 5 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











