
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | MT93T2D5WT |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 359209655443079 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | MT93T2D5WT |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 359209655443079 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | MT93T2D5WT |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 359209655443079 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











