Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 35232862171354 |
| Serial# | MDQ9H916VL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 35232862171354 |
| Serial# | MDQ9H916VL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 35232862171354 |
| Serial# | MDQ9H916VL |
Condition
Very Good, pre-owned condition











