
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352472596649413 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | VWXMY20H47 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352472596649413 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | VWXMY20H47 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 352472596649413 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | VWXMY20H47 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











