
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 351544453701486 |
| Serial# | MG2M42D7QP |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 351544453701486 |
| Serial# | MG2M42D7QP |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 351544453701486 |
| Serial# | MG2M42D7QP |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











