
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLUE |
| Serial# | JF4VVOH4JF2 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional featuresOriginal: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLUE |
| Serial# | JF4VVOH4JF2 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | null |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | BLUE |
| Serial# | JF4VVOH4JF2 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features










