
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 351544458285782 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | HIGH |
| Serial# | MX025J4M0Y |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Original: $252.99
-65%$252.99
$88.55Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 351544458285782 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | HIGH |
| Serial# | MX025J4M0Y |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| IMEI# | 351544458285782 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Class | HIGH |
| Serial# | MX025J4M0Y |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |











