
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| IMEI# | 351544450981404 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | DT2FNW0WMR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| IMEI# | 351544450981404 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | DT2FNW0WMR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| IMEI# | 351544450981404 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | DT2FNW0WMR |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











