Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | FWHGXT6Y3G |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355170196453841 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $389.99
-65%$389.99
$136.50Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | FWHGXT6Y3G |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355170196453841 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FWHGXT6Y3G |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355170196453841 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











