
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | NWNWCM667X |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional featuresApple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | NWNWCM667X |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | NWNWCM667X |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features










