
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Green Smart Phone
| Serial# | WP4V6QX0HP |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 354455405104520 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00Apple A2482__iphone 13 128 Gb Green Smart Phone
| Serial# | WP4V6QX0HP |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 354455405104520 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | WP4V6QX0HP |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 354455405104520 |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











