
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Red Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35218499634959 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | RED |
| Serial# | RX65G4L2R6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $384.99
-65%$384.99
$134.75Apple A2482__iphone 13 128 Gb Red Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35218499634959 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | RED |
| Serial# | RX65G4L2R6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35218499634959 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | RED |
| Serial# | RX65G4L2R6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition











