Apple A2482__iphone 13 128 Gb White Smart Phone
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 357068944228168 |
| Serial# | LH6X5WXW2T |
| Carrier | AT&T |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2482__iphone 13 128 Gb White Smart Phone
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 357068944228168 |
| Serial# | LH6X5WXW2T |
| Carrier | AT&T |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 357068944228168 |
| Serial# | LH6X5WXW2T |
| Carrier | AT&T |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











