Apple A2482__iphone 13 256 Gb White Smart Phone
| Carrier | AT&T |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | WHITE |
| IMEI# | 350555043327179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | J2VLXV74T6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Apple A2482__iphone 13 256 Gb White Smart Phone
| Carrier | AT&T |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | WHITE |
| IMEI# | 350555043327179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | J2VLXV74T6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | AT&T |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Color | WHITE |
| IMEI# | 350555043327179 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | J2VLXV74T6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











