
Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb Silver Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350019040557577 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Serial# | DCP77GDCXQ |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb Silver Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350019040557577 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Serial# | DCP77GDCXQ |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350019040557577 |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Color | SILVER |
| Serial# | DCP77GDCXQ |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











