
Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb White Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | TPW4W7R7KV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35321048008100007 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $422.99
-65%$422.99
$148.05Apple A2484__iphone 13 Pro Max 128 Gb White Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | TPW4W7R7KV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35321048008100007 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Serial# | TPW4W7R7KV |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2484__IPHONE 13 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35321048008100007 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











