
Apple A2485 Apple M1 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2485 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | HXV2X126GF |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $849.99
-65%$849.99
$297.50Apple A2485 Apple M1 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2485 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | HXV2X126GF |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2485 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | HXV2X126GF |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |











