
Apple A2595__iphone Se (3 Gen) 64 Gb Black Smart Phone
| Serial# | CM42FNLV30 |
| IMEI# | 352938141162722 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2595__iphone Se (3 Gen) 64 Gb Black Smart Phone
| Serial# | CM42FNLV30 |
| IMEI# | 352938141162722 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | CM42FNLV30 |
| IMEI# | 352938141162722 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | A2595__IPHONE SE (3 GEN) |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











