Apple A2602__ipad Classic 9th Gen Black Tablet
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2602__IPAD CLASSIC 9TH GEN |
| Serial# | VJ40VZQK73 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
More Images
Apple A2602__ipad Classic 9th Gen Black Tablet
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2602__IPAD CLASSIC 9TH GEN |
| Serial# | VJ40VZQK73 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2602__IPAD CLASSIC 9TH GEN |
| Serial# | VJ40VZQK73 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |











