
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | M3HXQNK7PP |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357769850870105 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $209.99
-65%$209.99
$73.50Apple A2649__iphone 14 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | M3HXQNK7PP |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357769850870105 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | M3HXQNK7PP |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357769850870105 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











