Apple A2649__iphone 14 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 353869671739622 |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G4549124XQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 353869671739622 |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G4549124XQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 353869671739622 |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | G4549124XQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition











