
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 3561654449777177 |
| Class | HIGH |
| Serial# | R64YK99JXW |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 3561654449777177 |
| Class | HIGH |
| Serial# | R64YK99JXW |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 3561654449777177 |
| Class | HIGH |
| Serial# | R64YK99JXW |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











