
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Yellow Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 355683574801092 |
| Serial# | P6DRYPWCQY |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $234.99
-65%$234.99
$82.25Apple A2649__iphone 14 128 Gb Yellow Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 355683574801092 |
| Serial# | P6DRYPWCQY |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 355683574801092 |
| Serial# | P6DRYPWCQY |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition











