
Apple A2649__iphone 14 512 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 359843523014074 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | R446R945H4 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $274.99
-65%$274.99
$96.25Apple A2649__iphone 14 512 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 359843523014074 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | R446R945H4 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| IMEI# | 359843523014074 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | R446R945H4 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition











