
Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HL4N73097W |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BEIGE / TAN |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $444.99
-65%$444.99
$155.75Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HL4N73097W |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BEIGE / TAN |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HL4N73097W |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BEIGE / TAN |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











