
Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | C24R6C32LJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2681 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $409.99
-65%$409.99
$143.50Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | C24R6C32LJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2681 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | C24R6C32LJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2681 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











